Адвокат з цивільних справ

Адвокат з цивільних справ

БЛОГ Адвокат з цивільних справ

Адвокат у цивільних справах спеціалізується на врегулюванні цивільних спорів: майнових, сімейних, житлових, спадкових, страхових, земельних, трудових та інших. При виникненні суперечок у будь-яких із зазначених областей цивільного права слід негайно звернутися за консультацією. Усі адвокати з цивільних справ нашої компанії є професіоналами, які мають багаторічний досвід ведення цивільних справ у судах.

Цивільні відносини вимагають уваги, прaвильного розуміння та трaктувaння норм цивільного законодавства, знання особливостей ділового обороту і чинного законодавства, знaння принципiв аналoгії зaкону і прaва, рoзумiння причин спoру та обліку iнших чинників. Адвoкати з цивільних справ надають допомогу при веденні справ у суді, на етапі досудового врегулювання та вирішення конфліктних ситуацій у цивільних справах.

Як показує практика, послуги цивільного адвоката необхідні на всіх етапах цивільного судочинства, а саме:

1. Досудовий. Виконується підготовка претензій, позовних заяв, збирання доказової бази, ведення переговорів та вивчення наявних документів.

2. Судовий. Здійснюються представництво інтересів довірителя у судовому засіданні, підготовка клопотань та скарг, оскарження винесеного судом рішення у вищих інстанціях.

3. Післясудовий. Виконується організація та координація дій щодо виконання судового рішення – отримання та передача судовому виконавцю виконавчого листа та контроль дій зазначеної особи. Після первинної консультації та ознайомлення з обставинами справи адвокат може порекомендувати підготувати позовну заяву до суду та запропонувати послуги з ведення справи.

Адвокати з цивільних справ нашої компанії надають наступні послуги:

  • усні та письмові консультації з цивільних справ;
  • формування правової позиції, аналіз правової ситуації у цивільній справі;
  • участь адвоката у переговорах щодо досудового врегулювання спору;
  • складання заяв, позовів, у тому числі зустрічних та додаткових позовів до суду, подання документів до суду через експедиції, канцелярії судів, пошту;
  • представництво інтересів у цивільній справі у судах загальної юрисдикції;
  • визнання особи недієздатною або обмежено дієздатною;
  • стягнення боргу за розпискою та договорами позики;
  • стягнення у судовому порядку банківського вкладу (депозиту);
  • зняття арешту та заборони з рухомого та нерухомого майна, а також і коштів;
  • вирішення спадкових суперечок тощо.

Укладаючи договір на повне ведення справи, адвокат бере на себе всі зобов’язання щодо підготовки справи до судового розгляду. На цьому етапі складається позовна заява, здійснюється представництво інтересів довірителя у попередньому судовому засіданні, готуються та подаються необхідні клопотання.

Після того, як справа прийнята в судове провадження, адвокат приступає до збору доказової бази. На цьому етапі виконуються опитування всіх заявлених свідків у справі, збирання та юридичний аналіз необхідної документації та інформації, направлення запитів та підготовка до судового засідання.

Всі ці дії разом з повною орієнтацією на інтереси довірителя роблять участь адвоката в цивільному процесі необхідною для успішного вирішення проблеми. Пам`ятайте! Своєчасне звернення до адвоката з цивільних справ значно збільшує шанси на сприятливий результат справи!