Адвокат з питань аліментів

Адвокат з питань аліментів

БЛОГ Адвокат з питань аліментів

Згідно з Конституцією України, батьки зобов’язані матеріально підтримувати свою дитину до того моменту, поки їх син або дочка не зможуть самостійно заробляти собі на життя. Обов’язок щодо забезпечення дитини діє, не дивлячись на відносини батьків: перебувають вони у шлюбі чи ні. Якщо ж батьки розлучились, місце мають аліменти. Аліменти присуджуються з метою вирівнювання фінансових можливостей сторін у шлюборозлучному процесі. Коли справа доходить до вирішення питання про стягнення аліментів, суддя враховує кілька речей. Аліменти є так званим правовим механізмом регулювання у вигляді примусової матеріальної підтримки. Цей механізм є основним, і в разі розлучення, дозволяє забезпечити спільну дитину матеріальними благами, які б сприяли її гармонійному розвитку.

Коли подружжя вирішило розлучитись найкращим рішенням буде знайти кваліфікованого адвоката з розлучень, який значно спростить цей складний процес. Однак, коли мова йде про присудження аліментів вам знадобиться інший фахівець, оскільки не всі адвокати з розлучень є експертами в цій галузі права. Адвокат з розлучень не може бути корисним для Вас, у випадку ведення переговорів щодо суми аліментів. Саме тоді виникає потреба в адвокаті зі сплати аліментів.

Оснoву всiх спрaв прo стягнeння алiмeнтів стaнoвлять алiмeнти на утримaння дiтей. Звeртaтися дo сyду мaє прaвo тoй з бaтьків, з ким прoживaє дитинa, і у кoго вiн фaктичнo знaхoдиться на утримaннi. Зaзвичaй сyди присyджують aлiменти в чaстині вiд усіх дoходiв однoгo з бaтькiв. Як показує практика це або 1/3 або 1/4, частіше 1/4. У тому випадку, коли батько офiцiйно не прaцює, тo сyд мoже присyдити aлiменти у твeрдiй грoшoвій сумi (фіксoвана цифрa). Прaво на алiменти iснyє дo повнолiття дитини. Якщo дитинa після вiсiмнадцяти рoкiв прoдoвжує вчитиcя на дeнній формi нaвчання, тo прaво на алiменти тривaє до зaкінчeння нaвчання або до дoсягнeння 23 років. Проте, в такому випадку, доведеться повторно звертатися до суду.

Наймаючи адвоката з питань аліментів, Ви фактично збільшуєте свої шанси укласти більш вигідну угоду або домовитися про аліменти, сума яких буде більш вигідною, аніж ту, яку пропонує ваш колишній чоловік. Також, під час переговорів наявність адвоката завжди допоможе вам укласти вигідну угоду. Практикуючий адвокат також допоможе вам пройти судовий процес, якщо Ваш партнер не погоджується виплатити вам бажану суму. Таким чином, адвокати з питань аліментів відповідають за те, щоб представити Вас належним чином саме тоді, коли Ви маєте намір домовитися зі своїм партнером про суму аліментів.

У послуги адвоката входить:

  • Підготовка та подання позовів та інших процесуальних документів.
  • Досудове врегулювання питання про витребування виплат на дитину.
  • Судовий захист клієнтів у складних та особливо складних справах.
  • Вимога аліментів одночасно з розірванням шлюбу.
  • Зменшення чи збільшення розміру виплат на дитину.
  • Встановлення чи оскарження батьківства.
  • Стягнення виплат батьків.