Адвокат з розлучень

Адвокат з розлучень

БЛОГ Адвокат з розлучень

Практично будь-який процес розлучення є морально і психологічно складною процедурою для подружжя. Шлюбний процес вимагає від адвоката комплексних знань у галузі сімейного, цивільного, адміністративного права, а також роботи з фінансовими, юридичними, моральними, психологічними аспектами. Досвідчений адвокат, який володіє великою практикою зможе полегшити і прискорити процес розлучення. Навіть найскладніші справи, коли між подружжям виникають спори з приводу дітей, поділу спільного майна, про те, з ким залишаться діти, можна успішно провести, мінімізувавши розбіжності та сварки. При розлученні адвокат допоможе звести спілкування подружжя до мінімуму і сам вирішуватиме всі питання і проблеми, що виникають, навіть ходити до суду Вам зовсім не обов’язково. Тобто, послуги адвоката при розлученні допомагають безболісно з мінімальною взаємодією подружжя один з одним вирішити усі організаційні питання. Наш адвокат з розлучень виявить індивідуальний підхід під час вирішення Вашої проблеми. При цьому з нашої команди підбирається вузький фахівець індивідуально для кожного довірителя, враховуючи його особливості та побажання.

Шлюбно-розвідний процес може тривати від 1-го місяця до року і більше, все залежить від складності справи, а саме наявності спору в розділі спільно нажитого майна, спору про те, з ким із батьків залишиться дитина і в якому порядку надалі відбуватиметься спілкування батьків і дитини тощо.  У випадках, коли невідоме місцезнаходження одного з подружжя, процедура може тривати ще довше. У середньому розлучення у суді займає 2-3 місяці. При цьому обсяг роботи та ступінь відповідальності підвищується і вимагає неймовірних зусиль з боку адвоката з розлучень і необхідно бути саме фахівцем у галузі розірвання шлюбу та сімейних спорів, щоб досягти поставлених результатів. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам зробити це швидко, а головне якісно!

За участю у справі адвоката з розлучення Вам не доведеться спілкуватися зі своєю дружиною/чоловіком, все спілкування візьме адвокат. Підготовка документів, їх подання до суду, участь у судових засіданнях – від цієї рутини Ви будете звільнені. Ви будете в курсі всього процесу, оскільки кожну свою дію адвокат зобов’язаний узгодити зі своїм клієнтом. Є два варіанти вирішення проблеми – через РАГС чи через суд. Перший варіант набагато простіше, але він можливий тільки у випадку, коли подружжя згодне на розлучення, в сім’ї відсутні спільні неповнолітні діти і немає майнових суперечок. Якщо є хоча б одна з названих причин, розірвання шлюбу в РАГСі неможливе, і його оформлення проводиться тільки через суд. У таких випадках Вам допоможе кваліфікований юрист, який допоможе вибудувати грамотну стратегію та ефективно відстояти Ваші права у будь-якій спірній ситуації.

У чому Вам може допомогти адвокат з розлучень?

 • надасть зрозумілу юридичну консультацію;
 • розірвання шлюбу без взаємної згоди подружжя;
 • збере необхідні документи для початку процедури розірвання шлюбу;
 • складе та подасть до суду позовну заяву про розірвання шлюбу;
 • розірвання шлюбу без Вашої участі у шлюборозлучному процесі;
 • допомога в суді при розлученні, захист Ваших інтересів до прийняття судом остаточного рішення;
 • укладання угоди про поділ спільного майна, досудове врегулювання спірних майнових питань;
 • складання/розірвання шлюбного договору;
 • визнання шлюбу недійсним;
 • встановлення юридичного факту проживання у шлюбі без офіційної реєстрації;
 • оскарження судових актів в апеляції та касації;
 • отримає кінцеве рішення у справі.

Адвокати з розлучень нашої компанії є професіоналами та мають великий досвід у сфері сімейного права. Фахівець надасть всі вищезгадані послуги максимально якісно та сумлінно, його великий досвід у шлюборозлучних процесах дозволив безлічі його клієнтів уникнути помилок та розлучитися з мінімальними моральними та фінансовими витратами!