Послуги

Послуги

Юридичні послуги
у місті Київ

ПОСЛУГИ НАШІ НАПРЯМИ РОБОТИ

Адвокатське об’єднання “ES Partners” не є вузькоспеціалізованою фірмою, проте ми не вважаємо за потрібне бути фахівцями “у всьому і ні в чому”. Нижче наведено основний список послуг, які ми пропонуємо. Повну консультацію щодо наданих послуг Ви зможете отримати особисто проконсультувавшись у наших фахівців.

ПОСЛУГИ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

ОСТАННІ НОВИНИ СТАТТІ

26.01.2023
Адвокат з питань аліментів

Згідно з Конституцією України, батьки зобов’язані матеріально підтримувати свою дитину до того моменту, поки їх син або дочка не зможуть самостійно заробляти собі на життя.

18.01.2023
Адвокат з адміністративних справ

Внаслідок постійних змін у законодавстві звичайним громадянам важко самостійно захистити свої права. Однак це може зробити адвокат з адміністративних справ. Якщо Вас звинувачують у порушенні правил дорожнього руху, в тому числі з  відеофіксацією перевищення швидкості, дрібному хуліганстві, порушенні громадського порядку, порушенні податкового, міграційного законодавства, Вам потрібен надійний захист та юридична допомога професіонала. Адвокат з адміністративних […]

18.01.2023
Адвокат в господарських справах

Господарськими є такі правові спори, які виникають із господарських чи корпоративних відносин. Такі суперечки належать до юрисдикції господарських судів. Вони виникають у процесі підприємницької діяльності між суб’єктами господарювання. Складність таких суперечок полягає в тому, що саме законодавство, яке регулює господарські правовідносини, складне та розгалужене. В них можуть бути втягнуті як фізичні, і юридичні особи. Уникнути […]

22.12.2022
Адвокат з адміністративних справ

Внаслідок постійних змін у законодавстві звичайним громадянам важко самостійно захистити свої права. Однак це може зробити адвокат по адміністративних справах. Якщо Вас звинувачують у порушенні правил дорожнього руху, в тому числі з  відеофіксацією перевищення швидкості, дрібному хуліганстві, порушенні громадського порядку, порушенні податкового, міграційного законодавства, Вам потрібен надійний захист та юридична допомога професіонала.