Житлові спори

Житлові спори

ПОСЛУГА Житлові спори

Житлові спори юрист в Києві

Абсолютно кожен громадянин нашої країни знає, що його право на особисту власність охороняеться законом, і ніхто не має можливості його позбавити, без рішення суду. Але слід визнати, що в житлових спорах такі права порушуються досить часто. В такому випадку, що виникли на цій основі суперечки, потребують детального врегулювання.

Фахівці нашої компанії, надають такі послуги, як:

-Визнання права власності нерухомості в суді. Також, легалізація «самостійного будівництва».

Розділ нерухомості шляхом поділу частки кожного з власників у окремому об’єкті нерухомості за рішенням суду.

Установлення порядку користування нерухомим майном. Якщо нерухомість неможлива або недоступна (наприклад, квартира), можна встановити порядок користування майном.

Заява права на чужу власність, що знаходиться в незаконному володінні. Якщо ваше майно пішло з вашого володіння проти вашої волі (наприклад, в разі визнання договору, на підставі якого він був недійсним, або у разі продажу нерухомості шляхом підробки документів або довіреності), зверніться до суду із заявою. Заява про незаконне володіння чужим майном допоможе повернути втрачене майно.

Обов’язковий викуп частки нерухомості. Якщо ви володієте більшою часткою нерухомості і не можете знайти спільну мову з власником меншої частки, чинне законодавство передбачає можливість обов’язкового придбання невеликої частки в нерухомості.

-Складання договорів оренди житлової і комерційної нерухомості, а також допомогу в судовому вирішенні спорів, пов’язаних з орендою нерухомості.

Професійно захистимо в суді, попередньо підготувавши, зібравши і проаналізувавши необхідні документи!